חדרי הבריחה הפכו ללא ספק לבילוי המועדף בשנים האחרונות בקרב האנשים שאוהבים אתגרים והרפתקאות. האם יצא לכם אי פעם לבקר כל החבורה יחדיו בבילוי מיוחד >> חדר בריחה ל-8 אנשים?

חדרי הבריחה הפכו בשנים האחרונות לאטרקציה מועדפת בקרב רבים, שאוהבים למתוח את קו המחשבה, להתאמץ, להתחרות וליהנות מבילוי יוצא דופן, קצת אחר מאותן המסיבות אליהן אנו רגילים בשנים האחרונות ומעט שונה מאותם הסרטים בהם אנו מסיימים את החוויה לאחר שעה וחצי ו"מחפשים בעיקר מה לעשות כדי לא ללכת לישון".

במתחם חדרי הבריחה של Challenge ישנם מגוון חדרי בריחה מהמובילים בישראל שביניהם ישנו חדר בריחה ל8 אנשים המאפשר למשפחות וחבורות גדולות ליהנות מחוויה עוצרת נשימה ו"תחרות בין הקבוצות" – אז מי לדעתכם יצא מהר יותר מחדר הבריחה? והאם בכלל הקבוצות יצליחו להיחלץ מהאתגרים בחדר הבריחה?

תחרות שמסתיימת בבירה חינם לאחר ביקור בחדר בריחה ל-8 אנשים

על מנת שתוכלו לסיים את הערב בהרגשה הטובה ביותר, דאגנו לכם במתחם חדרי הבריחה של Challenge שתוכלו להתפנק גם מבירה איכותית בחינם לאחר הביקור. איך נראה הביקור אצלנו במתחם?

בהגעתכם למתחם, תיהנו מלובי מואר ומעוצב, הכולל גם חדר ישיבות (במידה ומגיעות חברות המעוניינות לעשות הפעלות כאלו ואחרות). המתחם, נמצא בהרצליה פיתוח "במרכז העניינים של השרון" בו ניתן "להמשיך את הבילוי" לאחר התחרות בחדר הבריחה. כך למשל, תוכלו לשלב יציאה לבר מיד לאחר חדר הבריחה, שאנחנו אלו שנשלם עבורכם על הבירה (המשתתפים מקבלים בירה חינם בבר סמוך למקום).

במתחם ניתן לבחור בין 3 חדרי בריחה שונים:

  1. האתגר: פיראטים – חדר בריחה מהמובילים בישראל שזכה להצלחה רבה ובו ביקרו במהלך השנה האחרונה למעלה מ-1,000 אנשים. חדר הבריחה מוכר במיוחד בקרב הקהילות ה"מכורות" וככל הנראה נתקלתם בתמונה כזו או אחרת בפייסבוק וב-Instagram של משתתפים שהצטלמו בסיום המשחק.
  2. סודי ביותר – חדר הבריחה המסתורי ביותר בישראל שמספק הרפתקה מיוחדת במינה. שימו לב – תצטרכו להפעיל היטב את הראש בכדי לסיים בהצלחה את האתגר.
  3. חדר הבריחה החדש שלנו שייחשף בקרוב – הירשמו לפרטים נוספים.

מחכים לראותכם בחדרי הבריחה שלנו.

חדר בריחה ל8 אנשים - Challenge