אסקייפ רום הרצליה

מחפשים בילוי יוצא דופן? מעוניינים לאתגר את עצמכם ולשבת על בירה בסוף היום על מנת להעביר את החוויות השונות? אנו מזמינים אתכם ליהנות מחדרי הבריחה שלנו בהרצליה. מתחם אסקייפ רום הרצליה בו חשבנו על הפרטים הקטנים ביותר בשביל שתוכלו ליהנות מחוויה עוצרת נשימה.

"העולם מתחלק ל-2: אנשים שאוהבים חדרי בריחה ומחפשים את המיוחדים ביותר ואלו שמעולם לא ביקרו באף חדר בריחה בחייהם". אנו מודעים לכך שביקור בחדר הבריחה הראשון אליו אתם מגיעים, בין אם מדובר בהגעה עם המשפחה או החברים, תשפיע באופן ניכר על הדעה הרווחת שלכם על הטרנד החדש של חדרי הבריחה ולכן, החלטנו שאנו מקימים את מתחם חדרי הבריחה "אסקייפ רום הרצליה" ללא פשרות ובצורה הטובה ביותר.

אז מה מחכה לכם במתחם חדרי הבריחה "אסקייפ רום הרצליה"?

אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, כמה שווה חוויה? בקצרה, נספר לכם שבהגעתכם למתחם שלנו תוכלו ליהנות מישיבה על ספות בלובי מפואר במיוחד בו השקענו מאד בעיצוב ומכיבוד, מיצים, שתיה קלה, שתיה חמה ופינוקים שונים. לאלו שמעוניינים לערוך אירועים, ניתן לערוך עבורכם את המתחם עם חדר קריוקי מיוחד, מאכלים מגוונים וחדר ישיבות מפואר במיוחד.

בהמשך הביקור, תוכלו ליהנות ממגוון חדרי בריחה שונים: מתחם חדרי הבריחה שלנו "אסקייפ רום הרצליה" מציע 3 חדרים כאשר בכל אחד מהם יש קונספט שונה וייחודי, כך שתוכלו לבחור האם מתאים לכם לפתור תעלומה, להיחלץ מחדר בריחה תחת לחץ תוך כדי אימה או ליהנות מאווירה אחרת.

בנוסף לכך, חדרי הבריחה שלנו מתאימים למגוון רחב של קבוצות, אנחנו בין חדרי הבריחה היחידים בישראל אשר מציעים גם לזוג לערוך חדר בריחה וחוויה יוצאת דופן. בנוסף, במידה ואתם "חבורה גדולה" תוכלו לערוך תחרות בין שתי קבוצות בחדר הבריחה הכפול שלנו וכך לראות איזה קבוצה תצליח להיחלץ קודם.

סיפרנו לכם שמגיע לכל אחד בירה חינם לאחר המשחק?

על מנת לאפשר לכם לצאת מהבילוי ולהעביר חוויות אחד עם השני, אנו מזמינים אתכם לבירה חינם באחד הברים הסמוכים בהרצליה פיתוח, על מנת שתוכלו לסיים את הערב בצורה הטובה ביותר.

מחכים לראותכם. להזמנות חדר בריחה.