מחפשים בילוי מושלם? אנו גאים להציג בפניכם את מתחם חדרי הבריחה המוביל בישראל המשלב 3 חדרי בריחה שונים בהם ניתן לשחק בזוג וניתן לערוך "תחרויות" בין קבוצות של עד 14 משתתפים בחדר בריחה כפול ועוד!

טלפון של חדרי בריחה ניתן להשיג כיום כמעט בכל מקום, השאלה האמתית היא עד כמה הבילוי שלכם יהיה מושלם בביקור באותו חדר הבריחה? במהלך השנים הבנו כי לקהל הרחב שמגיע לחדרי הבריחה ישנם "רצונות שונים" ולכן, החלטנו לפתוח את מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל שמשלב מגוון חדרי בריחה שונים, עם קונספטים שונים ומאפשר לאורחים שלנו לבחור, איזה חדר בריחה מתאים ביותר עבורם.

לטובת החבר'ה החדשים בענף – מה זה בעצם אסקייפ רום? אי שם לפני מספר שנים מספר מתכנתים בעמק הסיליקון חיפשו בילוי קצת שונה מהבילויים הפופולריים בזמנו בסן פרנסיסקו, בילוי בו נדרש להפעיל את המחשבה, בילוי בו נדרש להיות יצירתיים. אותו הבילוי הפך לפופולרי במיוחד בארץ וברחבי העולם וכיום נקרא אסקייפ רום.

איזה חדר בריחה מתאים ביותר עבורכם?

מתחם חדרי הבריחה שלנו הממוקם בהרצליה פיתוח ("מרכז העניינים") מציע חדרים עם קונספט שונה, אווירה שונה ותפאורה שונה, כך שכל משפחה וכל חבורה יכולה למעשה לבחור את האווירה המתאימה ביותר עבורה.

ישנם חדרים בהם יש לפתור תעלומות, ישנם חדרים מפחידים במיוחד וישנם חדרים בהם הנכם מוגבלים בזמן וצריכים "להזדרז כמה שיותר". כמו כן, במתחם חדרי הבריחה שלנו ב-Challenge הכרנו בצורך של חבורות שונות המגיעות המעוניינות "להתחרות זו בזו" ולכן, יצרנו את חדר הבריחה הכפול הראשון בישראל שמאפשר להתחלק לשתי קבוצות ולראות – איזה קבוצה עומדת בלחצים ומצליחה לצאת קודם מחדר הבריחה?

אסקייפ רום טלפון - Challengeסיימתם? מגיע לכם בירה עלינו!

על מנת להפוך את הבילוי לחוויה מושלמת, בחרנו להעניק לכל אחד מהמשתתפים אצלנו באחד מחדרי הבריחה בירה במתנה לאחר המשחקים, כדי שתוכלו לשבת על בירה ולהעביר את החוויות השונות.

אנו מבטיחים לכם שברגע שתגיעו אלינו אתם רק תחכו לביקור הבא בחדרים הבאים. אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר באמצעות הטלפון או להזמין ישירות דרך אתר האינטרנט ולהתחיל להפעיל את המחשבה כדי להיחלץ כמה שיותר מהר מחדר הבריחה ולהשלים את המשימה.