אסקייפ רום בשרון

הטרנד החדש שנכנס לעולם לפני מספר שנים: "אסקייפ רום" הגיע גם לשרון בסערה והפך לפופולרי במיוחד. אם אתם מחפשים את חדר הבריחה הפופולרי ביותר, כדאי לכם לבקר במתחם חדרי הבריחה של Challenge, אסקייפ רום בשרון, מתחם שמשלב חוויה יוצאת דופן ומגוון חדרי בריחה שונים.

במרבית חדרי הבריחה ברחבי המדינה לא נהוג לספר על הקונספט של חדר הבריחה והשמועה עוברת מפה לאוזן. בכל זאת, אלפי משפחות מדי שבוע מבקרות בחדרי אסקייפ רום בשרון מבלי לדעת מהו בדיוק הקונספט, האם הוא מתאים לילדים והאם ניתן לערוך חדר בריחה גם במידה ומגיעים קבוצה גדולה. בדיוק בשביל זה, הוקם מתחם חדרי הבריחה שנחשב למוביל בישראל ובו כמה מהחדרים הפופולריים ביותר – מתחם שמאפשר לכם לבחור את הקונספט האהוב עליכם ואפילו להתחרות קבוצה נגד קבוצה במידה והנכם מתכוונים להגיע מספר רב של אנשים.

מתחם אסקייפ רום בשרון שלא מפסיקים לדבר עליו

במידה והנכם חובבי חדרי בריחה, ככל הנראה שזו לא הפעם הראשונה שאתם נתקלים במילה Challenge שהפכה למותג בקרב קהילת חובבי חדרי הבריחה בישראל. המתחם, הממוקם בלב אזורי הבילוי של הרצליה ובקרב מרכז ההייטק של הרצליה פיתוח, מציע ללקוחותיו בירה חינם בסיום האטרקציה על מנת שיוכלו לספר, לצחוק ולדבר על המאורעות השונים שעברו בחדר הבירה, על בירה קרה וצוננת באחד מהברים המובילים של הרצליה פיתוח.

אחד הדברים המיוחדים במתחם חדרי הבריחה הוא שהמתחם משלב מגוון רחב:

  • חדר בריחה לזוגות: עד כה זוגות לא יכלו ליהנות מביקור "רומנטי ושונה משאר הבילויים" והיו נדרשים לחבור לקבוצה. כעת, באחד מחדרי הבריחה במתחם ניתן לערוך בילוי זוגי ויוצא דופן.
  • תחרות בין קבוצות (כניסה לחדר הבריחה הכפול עד 14 אנשים): יזמי מתחם חדרי הבריחה זיהו את התחרותיות של חובבי המשחק והחליטו לאפשר להם לערוך תחרויות של קבוצה כנגד קבוצה בחדר הבריחה הכפול של Challenge.
  • מגוון רחב של חדרים: במתחם חדרי הבריחה תוכלו לבחור את הקונספט המועדף עליכם. האם אתם מעוניינים בחדר אימה או שמא אתם מעוניינים בתעלומה או משהו אחר.