אקזיט רום

במידה ורשמתם את הביטוי אקזיט רום, ככל הנראה מעולם לא ביקרתם עדיין בטרנד הנפלא שפרץ לתודעה בארץ ובעולם שנקרא "אסקייפ רום" או בעברית: חדר בריחה. כל שנוכל לספר לכם הוא שתתכוננו לחוויה עוצרת נשימה המשלבת חשיבה, תעלומה, לחץ, פחד ומגוון רחב של אלמנטים שיפיקו לכם בילוי קצת שונה למה שהייתם רגילים עד כה.

לפני שנתחיל, עולם חדרי הבריחה הומצא לפני מספר שנים בעמק הסיליקון על ידי מספר מתכנתים שחיפשו בילויים קצת שונים ממה שהיה לעמק הסיליקון להציע ויצרו את הטרנד המוביל היום בעולם האטרקציות שסוחף את העולם. מעטים האנשים כיום בישראל שטרם ביקרו באחד מחדרי הבריחה, או כפי שאתם קוראים לו "אקזיט רום". מגוון חדרי בריחה נפתחו בישראל בשנים האחרונות ולאחרונה אפילו חברת Google הציגה את חדר הבריחה הנייד שלה אותו היא הולכת לשווק.

אקזיט רום – איך? מי? כמה ולמה?

אקזיט רום הוא למעשה חדר עם קונספט מיוחד בו עליכם לפצח חידה / תעלומה או כל דבר אחר כדי להיחלץ מהחדר כמה שיותר מהר או למצוא את המטמון ולפתור את החידה. קבוצות רבות עורכות תחרויות ביניהן וכמעט כולם שואלים מיד לאחר שיוצאים מחדר הבריחה : "איך היינו ביחס לאוכלוסייה השונה אשר מבקרת אצלכם?"

כמה אנשים יכולים להגיע לחדר הבריחה?

במתחם חדרי הבריחה של Challenge ניתן ליהנות מחדר הבריחה אפילו בזוגות ועד 14 אנשים בו זמנית אשר מגיעים יחדיו. אנו מאפשרים לקבוצות לערוך תחרויות ביניהן.

איך נדע האם אנחנו נאהב את חדרי הבריחה שלכם?

חדרי הבריחה שלנו הם מהפופולריים ביותר בישראל. במתחם חדרי הבריחה שלנו ישנם מספר חדרי בריחה עם קונספט שונה, כך שתוכלו לבחור לאיזה קונספט אתם יותר מתחברים. כך למשל, ישנם חדרי בריחה מפחידים (ברמות שונות) וישנם חדרי בריחה מאתגרים יותר ופחות.

בנוסף, על מנת להבטיח את זה שלא "בזבזו ערב" גם במידה ואינכם נהנים – אנו מציעים בירה חינם לכל משתתף אשר מגיע אלינו למתחם. כמו כן, במתחם חדרי הבריחה שלנו ניתן לערוך קריוקי וליהנות מכיבוד ועיצוב מיוחד במינו.

אז מתי אמרנו שאנחנו נפגשים? הזמינו ישירות מאתר האינטרנט או התקשרו לתיאום מקום.