אסקייפ רום מחיר

מחפשים בילוי מיוחד אך "המחירים בשמיים בכל חדרי הבריחה השונים"? אנו מזמינים אתכם למתחם חדרי הבריחה שלנו בו תוכלו לבחור את החדר המועדף עליכם ובו כל אחד מקבל בירה "על חשבוננו" לאחר ההשתתפות בחדר הבריחה – "אחלה חוויה" של אסקייפ רום במחיר משתלם לכל כיס.

אסקייפ רום מחיר וכמה זה עולה
להשתתף בחדר הבריחה

מדי חודש מאות ישראלים רושמים במנוע החיפוש "אסקייפ רום מחיר", וזוהי בדיוק הסיבה שהחלטנו במתחם חדרי הבריחה של Challenge לאפשר לכל אחד, ליהנות מהבילוי המושלם בהתאם לאופי שלו. במתחם, בחרנו לבנות מספר חדרי בריחה, כאשר בכל אחד מהחדרים אצלנו יש קונספט וסיפור שונה שמאפשר למשתתף לבחור מה בדיוק הסגנון שלו.

בנוסף, הכרנו בעובדה שיש זוגות שהיו מעוניינים לערוך "בילויים קצת אחרים" וישנם חבורות שפשוט "לא יכולים להיפרד" ולכן, חלק מהחדרים אצלנו בנויים לכך שניתן לערוך בילוי זוגי ואסקייפ רום לזוג ולטובת החבורות הגדולות יצרנו מתחם אסקייפ רום כפול שיאפשר להם להתחרות קבוצה נגד קבוצה.

מה משפיע על מחיר האסקייפ רום?

בדומה לטווח המחירים הרחב שבעולם המכוניות, הדיור וכלל השווקים בהם ישנם מוצרים איכותיים יותר וישנם פחות, כך גם בעולם האסקייפ רום בארץ ובחו"ל. במתחם חדרי הבריחה שלנו ב-Challenge שמנו דגש על האיכות ויצרנו את המתחם היפה ביותר שזכה לביקורות חיוביות בקרב קהילות שונות ובפורטלים השונים ודאגנו שהמחירים יהיו עממיים על מנת שכל אחד יוכל ליהנות מחדרי הבריחה שלנו.

אז כמה עולה חדר בריחה?

על מנת לפנק את המתארחים אצלנו במתחם ולוודא שהם נהנו, בכניסתכם למתחם Challenge תיהנו ממגוון רחב של פינוקים בלובי מפואר ומעוצב במיוחד. בלובי, תוכלו ליהנות מקפה וכיבוד קל לפני כניסתכם לחדר הבריחה. ביציאתכם מחדר הבריחה, לאחר החוויה העוצמתית, בחרנו לפנק כל אחד ואחד מהלקוחות שלנו בבירה מתנה! על מנת שיהיה אפשר לסיים את הערב ולהעביר חוויות עם כלל המשתתפים עם בירה קרה ואיכותית.

להמשיך לבילוי משפחתי באזור התוסס ביותר בהרצליה

מתחם חדרי הבריחה שלנו ממוקם על הרחוב המרכזי בו המסעדות המובילות והברים המובילים בהרצליה. כך, שלאחר הבילוי בחדרי הבריחה תוכלו להמשיך את הערב עם בילוי במסעדה או בר.

מוזמנים לצפות בתמונות באתר האינטרנט ובביקורות בעמוד הפייסבוק שלנו.